Busy z Polski do Anglii i z Anglii do Polski

Jeżeli podróżujesz do Anglii w celach zarobkowych, turystycznych lub odwiedzasz znajomych to skorzystaj z oferty Kanbusa. Wygodne, komfortowe i dobrze wyposażone na długie trasy samochody przewiozą Cię z Polski do Anglii lub z Anglii do Polski. Dbając o bezpieczeństwo podróży jeździmy zawsze z dwoma kierowcami. Na pokładzie Kanbusa znajduje się 7 miejsc dla pasażerów z zapasem przestrzeni na nogi. Busy są klimatyzowane. Do dyspozycji macie bezpłatnie: WiFi, DVD, gniazdka 220-230V. W cenie przejazdu możesz zabrać bagaż do 40kg. U nas swobodnie zapakujesz bagaż.

Przewóz osób do Polski i Anglii odbywa się w systemie door to door. Oznacza to, że podajesz nam adres początkowy i końcowy dla planowanej podróży, a my zabierzemy Ciebie dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Z nami masz gwarancję bezpiecznej i sprawnej podróży. Jesteśmy legalną firmą działającą na zasadach obowiązującego prawa.

Przewóz osób odbywa się kilka razy w tygodniu

Z Polski do Anglii odjeżdżamy: czwartek / piątek.
Z Anglii do Polski odjeżdżamy w niedzielę.

Skorzystaj z wygodnej rezerwacji online

Możesz go wypełnić o dowolnej porze. Wprowadzenie danych ułatwi nam proces rezerwacji, a Tobie zapewni gwarancję przejazdu i zaoszczędzi stresu związanego z planowaniem podróży.

Pobierz formularz przewozu osób niepełnoletnich

Potrzebujesz informacji? Zadzwoń lub napisz:

+48 667 852 667

+44 77 091 333 53

Email: biuro@kanbus.pl

Rezerwuj Przejazd Busem Do Anglii lub Polski

Prosimy o potwierdzenie rezerwacji przejazdu telefonicznie w przeciągu 24h od momentu rezerwacji na nr tel. +48 667 852 667 (Polska) lub +44 77 091 333 53 (Anglia). Wszystkie niepotwierdzone rezerwacje zostaną anulowane.

Please wait...